LM4431M3-2.5
Produkt oversigt
Varenummer: LM4431M3-2.5
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC VREF SHUNT 2.5V SOT23-3
Dataark:
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for LM4431M3-2.5
Varenummer LM4431M3-2.5 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC VREF SHUNT 2.5V SOT23-3 Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 172098 pcs Datablad
Spænding - Udgang (Min / Fast) 2.5V Spænding - Indgang -
Tolerance ±2% Temperaturkoefficient 30ppm/°C Typical
Leverandør Device Package SOT-23-3 Serie -
Reference Type Shunt Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Output Type Fixed
Andre navne LM4431M3-2.5TR Driftstemperatur 0°C ~ 70°C (TA)
Støj - 10Hz til 10kHz 35µVrms Støj - 0,1 Hz til 10 Hz -
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Detaljeret beskrivelse Shunt Voltage Reference IC ±2% 15mA SOT-23-3
Nuværende - Forsyning - Nuværende - Output 15mA