LM5166EVM-C33A
Produkt oversigt
Varenummer: LM5166EVM-C33A
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse EVAL BOARD FOR LM5166
Dataark:
RoHs Status Ikke anvendelig / Ikke anvendelig
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for LM5166EVM-C33A
Varenummer LM5166EVM-C33A Fabrikant N/A
Beskrivelse EVAL BOARD FOR LM5166 Blyfri Status / RoHS Status Ikke anvendelig / Ikke anvendelig
Mængde Tilgængelig 1959 pcs Datablad
Spænding - Output 3.3V Spænding - Indgang 4.5 V ~ 65 V
Udnyttet IC / Del LM5166 Medfølgende indhold Board(s)
Serie - Regulator Topologi Buck
Udgange og Type 1, Non-Isolated Andre navne 296-45470
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Hovedformål DC/DC, Step Down
Blyfri Status / RoHS Status Not applicable / Not applicable Frequency - Switching 200kHz
Detaljeret beskrivelse LM5166 - DC/DC, Step Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board Nuværende - Output 500mA