LM6154BCM/NOPB
N/A
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: LM6154BCM/NOPB
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC OPAMP GP 80MHZ RRO 14SOIC
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
55 pcs
110 pcs
550 pcs
1045 pcs
  • Besked
Specifikationer for LM6154BCM/NOPB
Varenummer LM6154BCM/NOPB Fabrikant N/A
Beskrivelse IC OPAMP GP 80MHZ RRO 14SOIC Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 13137 pcs Datablad
Spænding - Tilførsel, Single / Dual (±) 2.7 V ~ 24 V, ±1.35 V ~ 12 V Spænding - Indgangsforskydning 300µV
Leverandør Device Package 14-SOIC Slew Rate 30 V/µs
Serie - Emballage Tube
Pakke / tilfælde 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Output Type Rail-to-Rail
Andre navne *LM6154BCM/NOPB
LM6154BCMNOPB
Driftstemperatur 0°C ~ 70°C
Antal kredsløb 4 Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Få båndbreddeprodukt 80MHz Detaljeret beskrivelse General Purpose Amplifier 4 Circuit Rail-to-Rail 14-SOIC
Nuværende - Forsyning 1.6mA Nuværende - Output / Channel 16.9mA