LMF100CCN/NOPB
N/A
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: LMF100CCN/NOPB
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC FILTER DUAL SWITCH CAP 20-DIP
Dataark:
  • Besked
Specifikationer for LMF100CCN/NOPB
Varenummer LMF100CCN/NOPB Fabrikant N/A
Beskrivelse IC FILTER DUAL SWITCH CAP 20-DIP Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3701 pcs Datablad
Spænding - Supply 4 V ~ 15 V Leverandør Device Package 20-DIP
Serie - Emballage Tube
Pakke / tilfælde 20-DIP (0.300", 7.62mm) Andre navne *LMF100CCN
LMF100CCN
LMF100CCN-ND
Antal filtre 2 Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Frekvens - Cutoff eller Center 100kHz Filter type Universal Switched Capacitor