LMR22007YYZFT
Produkt oversigt
Varenummer: LMR22007YYZFT
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC REG BCK ADJ 0.75A SYNC 9DSBGA
Dataark:
  • Besked
Specifikationer for LMR22007YYZFT
Varenummer LMR22007YYZFT Fabrikant N/A
Beskrivelse IC REG BCK ADJ 0.75A SYNC 9DSBGA Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6012 pcs Datablad
Spænding - Udgang (Min / Fast) 0.9V Spænding - Udgang (Max) 5.5V
Spænding - Indgang (Min) 2.7V Spænding - Indgang (Max) 20V
Topologi Buck Synkron Rectifier Yes
Leverandør Device Package 9-DSBGA Serie SIMPLE SWITCHER®
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 9-UFBGA, DSBGA
Output Type Adjustable Output Configuration Positive
Andre navne 296-37096-2 Driftstemperatur -40°C ~ 125°C (TJ)
Antal udgange 1 Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Fungere Step-Down Frequency - Switching 2.09MHz
Detaljeret beskrivelse Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 0.9V 1 Output 750mA 9-UFBGA, DSBGA Nuværende - Output 750mA