LMS8117ADT-3.3
N/A
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: LMS8117ADT-3.3
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC REG LINEAR 3.3V 1A TO252-3
Dataark:
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for LMS8117ADT-3.3
Varenummer LMS8117ADT-3.3 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC REG LINEAR 3.3V 1A TO252-3 Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3836 pcs Datablad
Spændingsfald (Max) 1.25V @ 1A Spænding - Udgang (Min / Fast) 3.3V
Spænding - Udgang (Max) - Spænding - Indgang (Max) 15V
Leverandør Device Package TO-252-3 Serie -
Beskyttelsesfunktioner Over Current, Over Temperature Emballage Tube
Pakke / tilfælde TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 60 ~ 75 dB (120Hz)
Output Type Fixed Output Configuration Positive
Driftstemperatur 0°C ~ 125°C Antal regulatorer 1
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Detaljeret beskrivelse Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 1A TO-252-3
Strøm - Forsyning (Max) 10mA Nuværende - Quiescent (Iq) 5mA
Nuværende - Output 1A Kontrolfunktioner -