LMV321M7/NOPB
N/A
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: LMV321M7/NOPB
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC OPAMP GP 1MHZ RRO SC70-5
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for LMV321M7/NOPB
Varenummer LMV321M7/NOPB Fabrikant N/A
Beskrivelse IC OPAMP GP 1MHZ RRO SC70-5 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 107545 pcs Datablad
Spænding - Tilførsel, Single / Dual (±) 2.7 V ~ 5.5 V, ±1.35 V ~ 2.75 V Spænding - Indgangsforskydning 1.7mV
Leverandør Device Package SC-70-5 Slew Rate 1 V/µs
Serie - Emballage Original-Reel®
Pakke / tilfælde 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 Output Type Rail-to-Rail
Andre navne LMV321M7/NOPBDKR Driftstemperatur -40°C ~ 85°C
Antal kredsløb 1 Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Få båndbreddeprodukt 1MHz Detaljeret beskrivelse General Purpose Amplifier 1 Circuit Rail-to-Rail SC-70-5