LMV7275MGX
N/A
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: LMV7275MGX
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC COMP SGL 1.8V R-R INPT SC70-5
Dataark:
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for LMV7275MGX
Varenummer LMV7275MGX Fabrikant N/A
Beskrivelse IC COMP SGL 1.8V R-R INPT SC70-5 Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6663 pcs Datablad
Spænding - Tilførsel, Single / Dual (±) 1.8 V ~ 5.5 V, ±0.9 V ~ 2.75 V Spænding - Indgangsforskydning (Max) 4mV @ 5V
Type General Purpose Leverandør Device Package SC-70-5
Serie - Forplantningsforsinkelse (Max) 2.1µs
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Output Type CMOS, Open-Drain, Rail-to-Rail Driftstemperatur -40°C ~ 85°C
Antal elementer 1 Monteringstype Surface Mount
Hysterese - Detaljeret beskrivelse Comparator General Purpose CMOS, Open-Drain, Rail-to-Rail SC-70-5
Nuværende - Quiescent (Max) 14µA Nuværende - Output (Typ) -
Nuværende - Input Bias (Max) 0.01µA @ 5V CMRR, PSRR (Typ) 78dB CMRR, 80dB PSRR