LMZ14202HTZX/NOPB
N/A
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: LMZ14202HTZX/NOPB
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER 5-30V 2A
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for LMZ14202HTZX/NOPB
Varenummer LMZ14202HTZX/NOPB Fabrikant N/A
Beskrivelse DC DC CONVERTER 5-30V 2A Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 11622 pcs Datablad
Spænding - Output 4 - Spænding - Output 3 -
Spænding - Output 2 - Spænding - Output 1 5 ~ 30 V
Spænding - Indgang (Min) 6V Spænding - Indgang (Max) 42V
Type Non-Isolated PoL Module Leverandør Device Package -
Størrelse / Dimension 0.40" L x 0.39" W x 0.18" H (10.2mm x 9.9mm x 4.6mm) Serie SIMPLE SWITCHER®
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde TO-PMOD-7, Power Module
Andre navne 296-48601-2
LMZ14202HTZX/NOPB-ND
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Antal udgange 1 Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 3 (168 Hours) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Funktioner UVLO Effektivitet 97%
Detaljeret beskrivelse Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 5 ~ 30 V 2A 6V - 42V Input Nuværende - Output (Max) 2A