LMZ14203HTZX/NOPB
Produkt oversigt
Varenummer: LMZ14203HTZX/NOPB
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER 5-30V 3A
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Besked
Specifikationer for LMZ14203HTZX/NOPB
Varenummer LMZ14203HTZX/NOPB Fabrikant N/A
Beskrivelse DC DC CONVERTER 5-30V 3A Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6719 pcs Datablad
Spænding - Output 3 - Spænding - Output 2 -
Spænding - Output 1 5 ~ 30 V Spænding - Indgang (Min) 6V
Spænding - Indgang (Max) 42V Type Non-Isolated PoL Module
Størrelse / Dimension 0.40" L x 0.39" W x 0.18" H (10.2mm x 9.9mm x 4.6mm) Serie SIMPLE SWITCHER®
Emballage Cut Tape (CT) Pakke / tilfælde TO-PMOD-7, Power Module
Andre navne 296-43602-1 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Antal udgange 1 Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 3 (168 Hours) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Funktioner UVLO Effektivitet 94%
Detaljeret beskrivelse Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 5 ~ 30 V 3A 6V - 42V Input Nuværende - Output (Max) 3A