LMZM23600V3EVM
N/A
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: LMZM23600V3EVM
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse EVAL MODULE FOR LMZM23600
Dataark:
RoHs Status Ikke anvendelig / Ikke anvendelig
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for LMZM23600V3EVM
Varenummer LMZM23600V3EVM Fabrikant N/A
Beskrivelse EVAL MODULE FOR LMZM23600 Blyfri Status / RoHS Status Ikke anvendelig / Ikke anvendelig
Mængde Tilgængelig 3575 pcs Datablad
Spænding - Output 3.3V Spænding - Indgang 4 V ~ 36 V
Udnyttet IC / Del LMZM23600 Medfølgende indhold Board(s)
Serie - Regulator Topologi Buck
Udgange og Type 1, Non-Isolated Andre navne 296-49391
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Hovedformål DC/DC, Step Down
Blyfri Status / RoHS Status Not applicable / Not applicable Frequency - Switching 750kHz
Detaljeret beskrivelse LMZM23600 - DC/DC, Step Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board Nuværende - Output 500mA