LP3470M5X-4.63
N/A
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: LP3470M5X-4.63
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC CIRCUIT TNY PWR RESET SOT23-5
Dataark:
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for LP3470M5X-4.63
Varenummer LP3470M5X-4.63 Fabrikant N/A
Mængde Tilgængelig 4913 pcs Datablad
Spændingstærskel 4.63V Type Simple Reset/Power-On Reset
Leverandør Device Package SOT-23-5 Serie -
Nulstil timeout 1 ms Minimum Nulstil Active Low
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde SC-74A, SOT-753
Produktion Open Drain or Open Collector Andre navne LP3470M5X-4.63TR
Driftstemperatur -20°C ~ 85°C (TJ) Antal overvågede volumer 1
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Basenummer LP3470
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
LP3470M5X-3.65/NOPB
LP3470M5X-3.65/NOPB
producenter: N/A
Beskrivelse: IC RESET CIRCUIT 3.65V SOT23-5