LP38511TS-1.8EV
Produkt oversigt
Varenummer: LP38511TS-1.8EV
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse BOARD EVAL FOR LP38511TS-1.8
Dataark:
RoHs Status Ikke anvendelig / Ikke anvendelig
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for LP38511TS-1.8EV
Varenummer LP38511TS-1.8EV Fabrikant N/A
Mængde Tilgængelig 3906 pcs Datablad
Spænding - Output 1.8V Spænding - Indgang 2.25 V ~ 5.5 V
Udnyttet IC / Del LP38511 Medfølgende indhold Board(s)
Serie - Regulator Type Positive Fixed
Andre navne 296-46050
LP38511TS-1.8EV-ND
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Nuværende - Output 800mA Kanaler pr. IC 1 - Single