LP3991TL-1.8EV
N/A
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: LP3991TL-1.8EV
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse BOARD EVALUATION LP3991TL-1.8
Dataark:
RoHs Status Ikke anvendelig / Ikke anvendelig
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for LP3991TL-1.8EV
Varenummer LP3991TL-1.8EV Fabrikant N/A
Mængde Tilgængelig 3451 pcs Datablad
Spænding - Output 1.8V Spænding - Indgang 1.65 V ~ 4 V
Udnyttet IC / Del LP3991 Medfølgende indhold Board(s)
Serie - Regulator Type Positive Fixed
Andre navne LP3991TL18EV Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Nuværende - Output 300mA Kanaler pr. IC 1 - Single