LP5900SD-2.5EV
Produkt oversigt
Varenummer: LP5900SD-2.5EV
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse BOARD EVALUATION LP5900SD-2.5
Dataark:
RoHs Status Ikke anvendelig / Ikke anvendelig
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for LP5900SD-2.5EV
Varenummer LP5900SD-2.5EV Fabrikant N/A
Mængde Tilgængelig 4862 pcs Datablad
Spænding - Output 2.5V Spænding - Indgang 2.5 V ~ 5.5 V
Udnyttet IC / Del LP5900 Medfølgende indhold Board(s)
Serie - Regulator Type Positive Fixed
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Not applicable / Not applicable
Detaljeret beskrivelse LP5900 1 - Single Channels per IC Positive Fixed Linear Voltage Regulator Evaluation Board Nuværende - Output 150mA
Kanaler pr. IC 1 - Single Board Type Fully Populated
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
LP5900SD-2.7
LP5900SD-2.7
producenter: N/A
Beskrivelse: IC REG LINEAR 2.7V 150MA 6WSON
På lager: 4871 pcs
Hent:
RFQ
LP5900SD-2.5
LP5900SD-2.5
producenter: N/A
Beskrivelse: IC REG LINEAR 2.5V 150MA 6WSON