LP5952LC-1.5EV
Produkt oversigt
Varenummer: LP5952LC-1.5EV
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse BOARD EVALUATION LP5952LC-1.5
Dataark:
RoHs Status Ikke anvendelig / Ikke anvendelig
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for LP5952LC-1.5EV
Varenummer LP5952LC-1.5EV Fabrikant N/A
Mængde Tilgængelig 3306 pcs Datablad
Spænding - Output 1.5V Spænding - Indgang 3 V ~ 5.5 V
Udnyttet IC / Del LP5952 Medfølgende indhold Board(s)
Serie - Regulator Type Positive Fixed
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Not applicable / Not applicable
Detaljeret beskrivelse LP5952 1 - Single Channels per IC Positive Fixed Linear Voltage Regulator Evaluation Board Nuværende - Output 350mA