LP8345CLDX-3.3/NOPB
N/A
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: LP8345CLDX-3.3/NOPB
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC REG LINEAR 3.3V 500MA 6WSON
Dataark:
  • Besked
Specifikationer for LP8345CLDX-3.3/NOPB
Varenummer LP8345CLDX-3.3/NOPB Fabrikant N/A
Beskrivelse IC REG LINEAR 3.3V 500MA 6WSON Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4725 pcs Datablad
Spændingsfald (Max) 0.5V @ 500mA Spænding - Udgang (Min / Fast) 3.3V
Spænding - Udgang (Max) - Spænding - Indgang (Max) 10V
Leverandør Device Package 6-WSON (2.92x3.29) Serie -
Beskyttelsesfunktioner Over Current, Over Temperature Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 6-WDFN Exposed Pad PSRR 55dB (120Hz)
Output Type Fixed Output Configuration Positive
Andre navne *LP8345CLDX-3.3/NOPB
LP8345CLDX-3.3
LP8345CLDX-3.3-ND
Driftstemperatur 0°C ~ 125°C
Antal regulatorer 1 Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Detaljeret beskrivelse Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 500mA 6-WSON (2.92x3.29) Nuværende - Quiescent (Iq) 50µA
Nuværende - Output 500mA Kontrolfunktioner -