LPV321M5X/NOPB
N/A
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: LPV321M5X/NOPB
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC OPAMP GP 152KHZ RRO SOT23-5
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
3000 pcs
6000 pcs
  • Besked
Specifikationer for LPV321M5X/NOPB
Varenummer LPV321M5X/NOPB Fabrikant N/A
Beskrivelse IC OPAMP GP 152KHZ RRO SOT23-5 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 268446 pcs Datablad
Spænding - Tilførsel, Single / Dual (±) 2.7 V ~ 5 V Spænding - Indgangsforskydning 1.5mV
Leverandør Device Package SOT-23-5 Slew Rate 0.1 V/µs
Serie - Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde SC-74A, SOT-753 Output Type Rail-to-Rail
Andre navne *LPV321M5X/NOPB
LPV321M5X/NOPBTR
LPV321M5XNOPB
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C
Antal kredsløb 1 Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Få båndbreddeprodukt 152kHz Detaljeret beskrivelse General Purpose Amplifier 1 Circuit Rail-to-Rail SOT-23-5
Nuværende - Forsyning 9µA Nuværende - Input Bias 2nA
Basenummer LPV321 Forstærker Type General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
LPV321IDCKRE4
LPV321IDCKRE4
producenter: N/A
Beskrivelse: IC OPAMP GP 237KHZ RRO SC70-5
På lager: 6418 pcs
Hent:
RFQ
LPV324D
LPV324D
producenter: N/A
Beskrivelse: IC OPAMP GP 237KHZ RRO 14SOIC
På lager: 3042 pcs
Hent:
RFQ
LPV321M5
LPV321M5
Beskrivelse: IC OPAMP GP 152KHZ RRO SOT23-5
LPV321M5X
LPV321M5X