LT1009CPWG4
N/A
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: LT1009CPWG4
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC VREF SHUNT 2.5V 8TSSOP
Dataark:
  • Besked
Specifikationer for LT1009CPWG4
Varenummer LT1009CPWG4 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC VREF SHUNT 2.5V 8TSSOP Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3948 pcs Datablad
Spænding - Udgang (Min / Fast) 2.5V Spænding - Indgang -
Tolerance ±0.4% Temperaturkoefficient 25ppm/°C
Leverandør Device Package 8-TSSOP Serie -
Reference Type Shunt Emballage Tube
Pakke / tilfælde 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Output Type Fixed
Driftstemperatur 0°C ~ 70°C (TA) Støj - 10Hz til 10kHz -
Støj - 0,1 Hz til 10 Hz - Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Detaljeret beskrivelse Shunt Voltage Reference IC ±0.4% 10mA 8-TSSOP Nuværende - Forsyning -
Nuværende - Output 10mA Nuværende - Katode 400µA