MCP809M3-2.93
N/A
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MCP809M3-2.93
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC MPU RESET CIRC 2.93V SOT23-3
Dataark:
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for MCP809M3-2.93
Varenummer MCP809M3-2.93 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC MPU RESET CIRC 2.93V SOT23-3 Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4479 pcs Datablad
Spændingstærskel 2.93V Type Simple Reset/Power-On Reset
Leverandør Device Package SOT-23-3 Serie -
Nulstil timeout 140 ms Minimum Nulstil Active Low
Emballage Cut Tape (CT) Pakke / tilfælde TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Produktion - Andre navne MCP809M3-2.93CT
Driftstemperatur -40°C ~ 105°C (TA) Antal overvågede volumer 1
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Basenummer MCP809
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MCP809M3-4.38/NOPB
MCP809M3-4.38/NOPB
producenter: N/A
Beskrivelse: IC MPU RESET CIRC 4.38V SOT23-3
På lager: 4146 pcs
Hent:
RFQ
MCP809T-270I/TT
MCP809T-270I/TT
producenter: Micrel / Microchip Technology
Beskrivelse: IC SUPERVISOR 2.70V LOW SOT23
På lager: 254532 pcs
Hent: MCP809T-270I/TT.pdf
RFQ
MCP809M3-2.93/NOPB
MCP809M3-2.93/NOPB
producenter: N/A
Beskrivelse: IC MPU RESET CIRC 2.93V SOT23-3