MF10CCN/NOPB
N/A
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MF10CCN/NOPB
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC FILTER DUAL SWITCH CAP 20-DIP
Dataark:
  • Besked
Specifikationer for MF10CCN/NOPB
Varenummer MF10CCN/NOPB Fabrikant N/A
Beskrivelse IC FILTER DUAL SWITCH CAP 20-DIP Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6873 pcs Datablad
Spænding - Supply ±9 V ~ 14 V Leverandør Device Package 20-PDIP
Serie - Emballage Tube
Pakke / tilfælde 20-DIP (0.300", 7.62mm) Andre navne *MF10CCN/NOPB
MF10CCNNOPB
Antal filtre 2 Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Frekvens - Cutoff eller Center 200kHz Filter type Universal Switched Capacitor
Filterordre 4th Basenummer MF10-N
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MF10CCWMX/NOPB
MF10CCWMX/NOPB
producenter: N/A
Beskrivelse: IC FILTER DUAL SWITCH CAP 20SOIC
På lager: 49008 pcs
Hent:
RFQ
MF10CCWM/NOPB
MF10CCWM/NOPB
producenter: N/A
Beskrivelse: IC FILTER DUAL SW CAP 20-SOIC
På lager: 25415 pcs
Hent:
RFQ
MF10H100HE3_A/P
MF10H100HE3_A/P
producenter: Electro-Films (EFI) / Vishay
Beskrivelse: DIODE SCHOTTKY 100V 10A TO220AC