OPA124U/2K5
N/A
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: OPA124U/2K5
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC OPAMP GP 1.5MHZ 8SOIC
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
2500 pcs
  • Besked
Specifikationer for OPA124U/2K5
Varenummer OPA124U/2K5 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC OPAMP GP 1.5MHZ 8SOIC Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 18495 pcs Datablad
Spænding - Tilførsel, Single / Dual (±) 10 V ~ 36 V, ±5 V ~ 18 V Spænding - Indgangsforskydning 200µV
Leverandør Device Package 8-SOIC Slew Rate 1.6 V/µs
Serie Difet® Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Output Type -
Driftstemperatur -25°C ~ 85°C Antal kredsløb 1
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 3 (168 Hours)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Få båndbreddeprodukt 1.5MHz
Detaljeret beskrivelse General Purpose Amplifier 1 Circuit 8-SOIC Nuværende - Forsyning 2.5mA
Nuværende - Output / Channel 10mA Nuværende - Input Bias 1pA