OPA170AQDBVRQ1
N/A
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: OPA170AQDBVRQ1
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC OP AMP GP RR 1.2MHZ 5-SOT-23
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
3000 pcs
6000 pcs
  • Besked
Specifikationer for OPA170AQDBVRQ1
Varenummer OPA170AQDBVRQ1 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC OP AMP GP RR 1.2MHZ 5-SOT-23 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 130266 pcs Datablad
Spænding - Tilførsel, Single / Dual (±) 2.7 V ~ 36 V, ±1.35 V ~ 18 V Spænding - Indgangsforskydning 250µV
Leverandør Device Package SOT-23-5 Slew Rate 0.4 V/µs
Serie Automotive, AEC-Q100 Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde SC-74A, SOT-753 Output Type Rail-to-Rail
Andre navne 296-45316-2
OPA170AQDBVRQ1-ND
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C
Antal kredsløb 1 Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 3 (168 Hours) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Få båndbreddeprodukt 1.2MHz Detaljeret beskrivelse General Purpose Amplifier 1 Circuit Rail-to-Rail SOT-23-5
Nuværende - Forsyning 110µA Nuværende - Output / Channel 17mA