OPT8241NBN
N/A
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: OPT8241NBN
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC TOF SENSOR 78COG
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
240 pcs
  • Besked
Specifikationer for OPT8241NBN
Varenummer OPT8241NBN Fabrikant N/A
Beskrivelse IC TOF SENSOR 78COG Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1544 pcs Datablad
Spænding - Supply 1.5 V ~ 3.3 V Type 3D Time of Flight
Leverandør Device Package 78-COG (8.75x15.71) Serie -
Pixelstørrelse - Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 78-BGA Module Andre navne 296-42354
296-42354-1-ND
Driftstemperatur 0°C ~ 70°C (TA) Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 3 (168 Hours)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Billeder i sekundet 150
Detaljeret beskrivelse 3D Time of Flight Image Sensor 320H x 240V 78-COG (8.75x15.71) Aktiv Pixel Array 320H x 240V