PCM1750U/1K
N/A
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: PCM1750U/1K
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC ADC AUDIO 18BIT DUAL 28-SOIC
Dataark:
  • Besked
Specifikationer for PCM1750U/1K
Varenummer PCM1750U/1K Fabrikant N/A
Beskrivelse IC ADC AUDIO 18BIT DUAL 28-SOIC Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6170 pcs Datablad
Spændingsforsyningskilde Analog and Digital, Dual ± Spænding - Supply 4.75 V ~ 5.25 V
Type ADC, Audio Leverandør Device Package 28-SOIC
Serie - Prøveudtagningshastighed (pr. Sekund) -
Opløsning (bit) 18 b Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Driftstemperatur -40°C ~ 85°C