PTH12040WAZT
N/A
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: PTH12040WAZT
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER 0.8-5.5V 275W
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for PTH12040WAZT
Varenummer PTH12040WAZT Fabrikant N/A
Beskrivelse DC DC CONVERTER 0.8-5.5V 275W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1974 pcs Datablad
Spænding - Output 3 - Spænding - Output 2 -
Spænding - Output 1 0.8 ~ 5.5 V Spænding - Indgang (Min) 8V
Spænding - Indgang (Max) 14V Type Non-Isolated PoL Module
Størrelse / Dimension 2.04" L x 1.04" W x 0.37" H (51.8mm x 26.5mm x 9.4mm) Serie PTH12040
Emballage Tray Pakke / tilfælde 20-SMD Module
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C Antal udgange 1
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Funktioner Remote On/Off, OCP, OTP, UVLO
Effektivitet 96% Detaljeret beskrivelse Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 0.8 ~ 5.5 V 50A 8V - 14V Input
Nuværende - Output (Max) 50A Basenummer PTH12040W
Applikationer ITE (Commercial)
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
PTH12040WAS
PTH12040WAS
producenter: N/A
Beskrivelse: DC DC CONVERTER 0.8-5.5V 275W
På lager: 1517 pcs
Hent:
RFQ
PTH12050LAS
PTH12050LAS
producenter: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Beskrivelse: DC DC CONVERTER 0.8-1.8V 33W
På lager: 6485 pcs
Hent: PTH12050LAS.pdf
RFQ
PTH12040WAZ
PTH12040WAZ
Hent: PTH12040WAZ.pdf
Hent: PTH12040WAS.pdf
producenter: N/A
Beskrivelse: DC DC CONVERTER 0.8-1.8V 6A
Hent: