PTMA401120A2AS
Produkt oversigt
Varenummer: PTMA401120A2AS
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER 12V 10W
Dataark:
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for PTMA401120A2AS
Varenummer PTMA401120A2AS Fabrikant N/A
Beskrivelse DC DC CONVERTER 12V 10W Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 7019 pcs Datablad
Spænding - Output 3 - Spænding - Output 2 -
Spænding - Output 1 12V Spænding - Isolering 1.5kV
Spænding - Indgang (Min) 36V Spænding - Indgang (Max) 75V
Type Isolated Module Størrelse / Dimension 1.10" L x 0.96" W x 0.36" H (27.9mm x 24.4mm x 9.1mm)
Serie PTMA40xx Power (Watts) 10W
Emballage Tray Pakke / tilfælde 5-SMD Module
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C Antal udgange 1
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Funktioner OCP, OVP, UVLO
Effektivitet 87% Detaljeret beskrivelse Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 1A 36V - 75V Input
Nuværende - Output (Max) 1A Basenummer PTMA401120
Applikationer ITE (Commercial)
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
PTMA401120A2AST
PTMA401120A2AST
producenter: N/A
Beskrivelse: DC DC CONVERTER 12V 10W