PTMA401120P2AD
Produkt oversigt
Varenummer: PTMA401120P2AD
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER 12V 10W
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
30 pcs
60 pcs
120 pcs
270 pcs
  • Besked
Specifikationer for PTMA401120P2AD
Varenummer PTMA401120P2AD Fabrikant N/A
Beskrivelse DC DC CONVERTER 12V 10W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3588 pcs Datablad
Spænding - Output 3 - Spænding - Output 2 -
Spænding - Output 1 12V Spænding - Isolering 1.5kV
Spænding - Indgang (Min) 36V Spænding - Indgang (Max) 75V
Type Isolated Module Størrelse / Dimension 1.10" L x 0.96" W x 0.34" H (27.9mm x 24.4mm x 8.6mm)
Serie PTMA40xx Power (Watts) 10W
Emballage Tray Pakke / tilfælde 6-DIP Module
Andre navne 296-21473 Driftstemperatur -40°C ~ 85°C
Antal udgange 1 Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Funktioner UVLO Effektivitet 82%
Detaljeret beskrivelse Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 1A 36V - 75V Input Nuværende - Output (Max) 1A