SM320C32PCMM50EP
N/A
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SM320C32PCMM50EP
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC DGTL SIGNAL PROCESSOR 144-QFP
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
24 pcs
  • Besked
Specifikationer for SM320C32PCMM50EP
Varenummer SM320C32PCMM50EP Fabrikant N/A
Beskrivelse IC DGTL SIGNAL PROCESSOR 144-QFP Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1122 pcs Datablad
Spænding - I / O 5.00V Spænding - Core 5.00V
Type Floating Point Leverandør Device Package 144-QFP (28x28)
Serie TMS320C3x Emballage Tray
Pakke / tilfælde 144-BQFP Andre navne 296-22567
V62/03616-01XE
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C (TC) On-chip RAM 2.25kB
Ikke-flygtig hukommelse External Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 4 (72 Hours) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
grænseflade Serial Port Clock Rate 50MHz