SM320VC33GNMM150EP
N/A
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SM320VC33GNMM150EP
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC DGTL SIGNAL PROCESSOR 144CBGA
Dataark:
  • Besked
Specifikationer for SM320VC33GNMM150EP
Varenummer SM320VC33GNMM150EP Fabrikant N/A
Beskrivelse IC DGTL SIGNAL PROCESSOR 144CBGA Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2930 pcs Datablad
Spænding - I / O 3.30V Spænding - Core 1.80V
Type Floating Point Leverandør Device Package 144-CBGA (12x12)
Serie TMS320C3x Emballage Tray
Pakke / tilfælde 144-FCBGA Andre navne 296-22576
V62/03610-02YA
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C (TC) On-chip RAM 136.25kB
Ikke-flygtig hukommelse External Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
grænseflade Serial Port Clock Rate 75MHz