SN412008DRG4
N/A
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SN412008DRG4
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC OPAMP AUDIO 8MHZ 8SOIC
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
2500 pcs
  • Besked
Specifikationer for SN412008DRG4
Varenummer SN412008DRG4 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC OPAMP AUDIO 8MHZ 8SOIC Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 39508 pcs Datablad
Spænding - Tilførsel, Single / Dual (±) 5 V ~ 36 V, ±2.5 V ~ 18 V Spænding - Indgangsforskydning 500µV
Leverandør Device Package 8-SOIC Slew Rate 20 V/µs
Serie SoundPlus™ Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Output Type -