SN64BCT245N
Produkt oversigt
Varenummer: SN64BCT245N
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC TXRX NON-INVERT 5.5V 20DIP
Dataark:
  • Besked
Specifikationer for SN64BCT245N
Varenummer SN64BCT245N Fabrikant N/A
Beskrivelse IC TXRX NON-INVERT 5.5V 20DIP Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3553 pcs Datablad
Spænding - Supply 4.5 V ~ 5.5 V Leverandør Device Package 20-PDIP
Serie 64BCT Emballage Tube
Pakke / tilfælde 20-DIP (0.300", 7.62mm) Output Type 3-State
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C (TA) Antal elementer 1
Antal bit pr. Element 8 Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Logik Type Transceiver, Non-Inverting
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Input Type -
Detaljeret beskrivelse Transceiver, Non-Inverting 1 Element 8 Bit per Element 3-State Output 20-PDIP Nuværende - Output High, Low 3mA, 24mA; 15mA, 64mA
Basenummer 64BCT245
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
SN64BCT245NSRG4
SN64BCT245NSRG4
producenter: N/A
Beskrivelse: IC TRANSCVR NON-INVERT 5.5V 20SO
På lager: 4475 pcs
Hent:
RFQ
SN64BCT245NSR
SN64BCT245NSR
producenter: N/A