SN65LVDT390DG4
Produkt oversigt
Varenummer: SN65LVDT390DG4
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC DIFF LINE RECEIVER HS 16-SOIC
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
200 pcs
  • Besked
Specifikationer for SN65LVDT390DG4
Varenummer SN65LVDT390DG4 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC DIFF LINE RECEIVER HS 16-SOIC Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 29255 pcs Datablad
Spænding - Supply 3 V ~ 3.6 V Type Receiver
Leverandør Device Package 16-SOIC Serie 65LVDT
protokol LVDS Emballage Tube
Pakke / tilfælde 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Driftstemperatur -40°C ~ 85°C