SN74F174ANSR
Produkt oversigt
Varenummer: SN74F174ANSR
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC FF D-TYPE SNGL 6BIT 16SO
Dataark:
  • Besked
Specifikationer for SN74F174ANSR
Varenummer SN74F174ANSR Fabrikant N/A
Beskrivelse IC FF D-TYPE SNGL 6BIT 16SO Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5924 pcs Datablad
Spænding - Supply 4.5 V ~ 5.5 V Type D-Type
Trigger Type Positive Edge Serie 74F
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 16-SOIC (0.209", 5.30mm Width)
Output Type Non-Inverted Driftstemperatur 0°C ~ 70°C (TA)
Antal elementer 1 Antal bit pr. Element 6
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimal forplantningsforsinkelse @ V, Max CL 10ns @ 5V, 50pF Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Fungere Master Reset Nuværende - Quiescent (Iq) 45mA
Nuværende - Output High, Low 1mA, 20mA Urfrekvens 140MHz