SN74F299NSRE4
Produkt oversigt
Varenummer: SN74F299NSRE4
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC SHIFT/STORAGE REGISTER 20SO
Dataark:
  • Besked
Specifikationer for SN74F299NSRE4
Varenummer SN74F299NSRE4 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC SHIFT/STORAGE REGISTER 20SO Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5518 pcs Datablad
Spænding - Supply 4.5 V ~ 5.5 V Leverandør Device Package 20-SO
Serie 74F Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 20-SOIC (0.209", 5.30mm Width) Output Type Tri-State
Driftstemperatur 0°C ~ 70°C Antal elementer 1