SN74F373DWG4
Produkt oversigt
Varenummer: SN74F373DWG4
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC LATCH OCT TRANSP D 3ST 20SOIC
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
850 pcs
  • Besked
Specifikationer for SN74F373DWG4
Varenummer SN74F373DWG4 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC LATCH OCT TRANSP D 3ST 20SOIC Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 175933 pcs Datablad
Spænding - Supply 4.5 V ~ 5.5 V Leverandør Device Package 20-SOIC
Serie 74F Emballage Tube
Pakke / tilfælde 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Output Type Tri-State
Driftstemperatur 0°C ~ 70°C Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Logik Type D-Type Transparent Latch
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Uafhængige kredsløb 1
Nuværende - Output High, Low 3mA, 24mA Kredsløb 8:8