SN74F377ADWG4
Produkt oversigt
Varenummer: SN74F377ADWG4
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20SOIC
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
850 pcs
  • Besked
Specifikationer for SN74F377ADWG4
Varenummer SN74F377ADWG4 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20SOIC Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 174606 pcs Datablad
Spænding - Supply 4.5 V ~ 5.5 V Type D-Type
Trigger Type Positive Edge Serie 74F
Emballage Tube Pakke / tilfælde 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Output Type Non-Inverted Driftstemperatur 0°C ~ 70°C (TA)
Antal elementer 1 Antal bit pr. Element 8
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimal forplantningsforsinkelse @ V, Max CL 9ns @ 5V, 50pF Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Fungere Standard Nuværende - Quiescent (Iq) 72mA
Nuværende - Output High, Low 1mA, 20mA Urfrekvens 125MHz