SN74LVC1G3208YZPR
N/A
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SN74LVC1G3208YZPR
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC 3-IN POS OR-AND GATE 6-DSBGA
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
3000 pcs
6000 pcs
  • Besked
Specifikationer for SN74LVC1G3208YZPR
Varenummer SN74LVC1G3208YZPR Fabrikant N/A
Beskrivelse IC 3-IN POS OR-AND GATE 6-DSBGA Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 562513 pcs Datablad
Spænding - Supply 1.65 V ~ 5.5 V Leverandør Device Package 6-DSBGA, 6-WCSP (1.4x0.9)
Serie 74LVC Schmitt Trigger Input No
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 6-XFBGA, DSBGA
Output Type Single-Ended Andre navne 296-21061-2
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C Antal indgange 3 Input (2, 1)
Antal kredsløb 1 Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Logik Type AND/OR Gate
Nuværende - Output High, Low 32mA, 32mA Basenummer 74LVC1G3208