SN74LVC1G32DRY2
Produkt oversigt
Varenummer: SN74LVC1G32DRY2
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC GATE OR 1CH 2-INP 6SON
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
5000 pcs
10000 pcs
  • Besked
Specifikationer for SN74LVC1G32DRY2
Varenummer SN74LVC1G32DRY2 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC GATE OR 1CH 2-INP 6SON Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 838097 pcs Datablad
Spænding - Supply 1.65 V ~ 5.5 V Leverandør Device Package 6-SON (1.45x1)
Serie 74LVC Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 6-UFDFN Andre navne 296-36412-2
SN74LVC1G32DRY2-ND
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C Antal indgange 2
Antal kredsløb 1 Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Maksimal forplantningsforsinkelse @ V, Max CL 4ns @ 5V, 50pF
Logik Type OR Gate Logisk niveau - Lav 0.7 V ~ 0.8 V
Logisk niveau - Høj 1.7 V ~ 2 V Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Funktioner - Detaljeret beskrivelse OR Gate IC 1 Channel 6-SON (1.45x1)
Nuværende - Output High, Low 32mA, 32mA Basenummer 74LVC1G32