SN74LVCZ16240ADGVR
N/A
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SN74LVCZ16240ADGVR
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC BUFFER INVERT 3.6V 48TVSOP
Dataark:
  • Besked
Specifikationer for SN74LVCZ16240ADGVR
Varenummer SN74LVCZ16240ADGVR Fabrikant N/A
Beskrivelse IC BUFFER INVERT 3.6V 48TVSOP Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3662 pcs Datablad
Spænding - Supply 2.7 V ~ 3.6 V Leverandør Device Package 48-TVSOP
Serie 74LVCZ Emballage Cut Tape (CT)
Pakke / tilfælde 48-TFSOP (0.173", 4.40mm Width) Output Type 3-State
Andre navne 296-15605-1 Driftstemperatur -40°C ~ 85°C (TA)
Antal elementer 4 Antal bit pr. Element 4
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Logik Type Buffer, Inverting Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Nuværende - Output High, Low 24mA, 24mA Basenummer 74LVCZ16240