SN74LVCZ240ADBRE4
Produkt oversigt
Varenummer: SN74LVCZ240ADBRE4
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC BUFFER INVERT 3.6V 20SSOP
Dataark:
  • Besked
Specifikationer for SN74LVCZ240ADBRE4
Varenummer SN74LVCZ240ADBRE4 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC BUFFER INVERT 3.6V 20SSOP Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6126 pcs Datablad
Spænding - Supply 2.7 V ~ 3.6 V Leverandør Device Package 20-SSOP
Serie 74LVCZ Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width) Output Type 3-State
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C (TA) Antal elementer 2
Antal bit pr. Element 4 Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Logik Type Buffer, Inverting
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Input Type -
Detaljeret beskrivelse Buffer, Inverting 2 Element 4 Bit per Element 3-State Output 20-SSOP Nuværende - Output High, Low 24mA, 24mA