SN75ALS085DWRG4
Produkt oversigt
Varenummer: SN75ALS085DWRG4
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC DRVR/RCVR DUAL INTRFAC 24SOIC
Dataark:
  • Besked
Specifikationer for SN75ALS085DWRG4
Varenummer SN75ALS085DWRG4 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC DRVR/RCVR DUAL INTRFAC 24SOIC Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4884 pcs Datablad
Spænding - Supply 4.75 V ~ 5.25 V Type Transceiver
Leverandør Device Package 24-SOIC Serie -
protokol AUI Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Driftstemperatur 0°C ~ 70°C