SN75ALS162DWRG4
Produkt oversigt
Varenummer: SN75ALS162DWRG4
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC OCTAL BUS TXRX 24-SOIC
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for SN75ALS162DWRG4
Varenummer SN75ALS162DWRG4 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC OCTAL BUS TXRX 24-SOIC Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 33941 pcs Datablad
Spænding - Supply 4.75 V ~ 5.25 V Type Transceiver
Leverandør Device Package 24-SOIC Serie -
Modtager Hysterese 650mV protokol IEEE 488
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Driftstemperatur 0°C ~ 70°C Antal drivere / modtagere 8/8