SN75ALS170DWG4
Produkt oversigt
Varenummer: SN75ALS170DWG4
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC TRPL DIFF BUS TXRX 20-SOIC
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
75 pcs
  • Besked
Specifikationer for SN75ALS170DWG4
Varenummer SN75ALS170DWG4 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC TRPL DIFF BUS TXRX 20-SOIC Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 12496 pcs Datablad
Spænding - Supply 4.75 V ~ 5.25 V Type Transceiver
Leverandør Device Package 20-SOIC Serie -
Modtager Hysterese 60mV protokol RS422, RS485
Emballage Tube Pakke / tilfælde 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Driftstemperatur 0°C ~ 70°C Antal drivere / modtagere 3/3