SN75ALS174ADWG4
Produkt oversigt
Varenummer: SN75ALS174ADWG4
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC QUAD DIFF LINE DRVR 20-SOIC
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
200 pcs
  • Besked
Specifikationer for SN75ALS174ADWG4
Varenummer SN75ALS174ADWG4 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC QUAD DIFF LINE DRVR 20-SOIC Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 37826 pcs Datablad
Spænding - Supply 4.75 V ~ 5.25 V Type Driver
Leverandør Device Package 20-SOIC Serie -
protokol RS422, RS485 Emballage Tube
Pakke / tilfælde 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Driftstemperatur 0°C ~ 70°C