SN75C3238DWR
Produkt oversigt
Varenummer: SN75C3238DWR
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC RS232 DRVR/RCVR MLT-CH 28SOIC
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for SN75C3238DWR
Varenummer SN75C3238DWR Fabrikant N/A
Beskrivelse IC RS232 DRVR/RCVR MLT-CH 28SOIC Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 35131 pcs Datablad
Spænding - Supply 3 V ~ 5.5 V Type Transceiver
Leverandør Device Package 28-SOIC Serie -
Modtager Hysterese 300mV protokol RS232
Emballage Cut Tape (CT) Pakke / tilfælde 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Andre navne 296-13324-1 Driftstemperatur 0°C ~ 70°C