SN75LBC171DWR
N/A
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SN75LBC171DWR
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC TRPL DIFF TXRX 20-SOIC
Dataark:
  • Besked
Specifikationer for SN75LBC171DWR
Varenummer SN75LBC171DWR Fabrikant N/A
Beskrivelse IC TRPL DIFF TXRX 20-SOIC Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6517 pcs Datablad
Spænding - Supply 4.75 V ~ 5.25 V Type Transceiver
Leverandør Device Package 20-SOIC Serie -
Modtager Hysterese 40mV protokol RS422, RS485
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Driftstemperatur 0°C ~ 70°C Antal drivere / modtagere 3/3