SN75LBC784DWRG4
Produkt oversigt
Varenummer: SN75LBC784DWRG4
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC QUAD RS-423-B DRIV/REC 28SOIC
Dataark:
  • Besked
Specifikationer for SN75LBC784DWRG4
Varenummer SN75LBC784DWRG4 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC QUAD RS-423-B DRIV/REC 28SOIC Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3302 pcs Datablad
Spænding - Supply 10.8 V ~ 13.2 V Type Transceiver
Leverandør Device Package 28-SOIC Serie -
Modtager Hysterese 40mV protokol RS423
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Driftstemperatur 0°C ~ 70°C Antal drivere / modtagere 4/4