THS3001CDGNR
N/A
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: THS3001CDGNR
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC OPAMP CFA 1.75GHZ 8MSOP
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
2500 pcs
  • Besked
Specifikationer for THS3001CDGNR
Varenummer THS3001CDGNR Fabrikant N/A
Beskrivelse IC OPAMP CFA 1.75GHZ 8MSOP Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 18073 pcs Datablad
Spænding - Tilførsel, Single / Dual (±) 9 V ~ 33 V, ±4.5 V ~ 16.5 V Spænding - Indgangsforskydning 1mV
Leverandør Device Package 8-MSOP-PowerPad Slew Rate 6500 V/µs
Serie - Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad Output Type -
Andre navne THS3001CDGNRG4
THS3001CDGNRG4-ND
Driftstemperatur 0°C ~ 70°C
Antal kredsløb 1 Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Få båndbreddeprodukt 1.75GHz Detaljeret beskrivelse Current Feedback Amplifier 1 Circuit 8-MSOP-PowerPad
Nuværende - Forsyning 6.6mA Nuværende - Output / Channel 120mA
Nuværende - Input Bias 2µA Basenummer THS3001
Forstærker Type Current Feedback -3db båndbredde 420MHz