THS3001IDGNG4
Produkt oversigt
Varenummer: THS3001IDGNG4
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC OPAMP CFA 1.75GHZ 8MSOP
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
80 pcs
  • Besked
Specifikationer for THS3001IDGNG4
Varenummer THS3001IDGNG4 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC OPAMP CFA 1.75GHZ 8MSOP Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 8489 pcs Datablad
Spænding - Tilførsel, Single / Dual (±) 9 V ~ 33 V, ±4.5 V ~ 16.5 V Spænding - Indgangsforskydning 1mV
Leverandør Device Package 8-MSOP-PowerPad Slew Rate 6500 V/µs
Serie - Emballage Tube
Pakke / tilfælde 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad Output Type -
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C Antal kredsløb 1
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Få båndbreddeprodukt 1.75GHz
Detaljeret beskrivelse Current Feedback Amplifier 1 Circuit 8-MSOP-PowerPad Nuværende - Forsyning 6.6mA
Nuværende - Output / Channel 120mA Nuværende - Input Bias 2µA
Basenummer THS3001 Forstærker Type Current Feedback
-3db båndbredde 420MHz